Vážení zákazníci, neustále pracujeme na rozširovaní nášho sortimentu v našom e-shope. V prípade, že ste v ponuke nenašli žiadaný produkt alebo ak máte špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

PLESNISTOP KÚPEĽŇA 0,5 l

PLESNISTOP KÚPEĽŇA je vysoko účinný bieliaci, dezinfekčný, fungicídny a protikvasinkový prostriedok určený na povrchy ako sú sprchové kúty, okolie umývadla, špáry a iné povrchy v interiéri aj v exteriéri. Prípravok je vhodný na obkladačky, keramiku a rôzne iné povrchy. PLESNISTOP KÚPEĽŇA je predovšetkým určený na vlhké miesta náchylné k výskytu plesní.

Spotreba prípravku je cca 10 m2 z litra

 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 301120
€5,60
PLESNISTOP KÚPEĽŇA 0,5 l
Doručenie
Rýchle doručenie
Naším rozvozom alebo kuriérom priamo ku Vám
Kamenná pradajňa
Kamenná predajňa
Objednaj z pohodlia domova a vyzdvihni na predajni v Trenčíne
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Kvalifikovaný a vyškolený tím
Máme vašu dôveru už 23 rokov
Stabilná firma
Na trhu viac ako 23 rokov

Návod na použitie: Otočte trysku rozprašovača do pracovnej polohy a môžete začať prípravok používať. Po ukončení aplikácie otočte trysku do polohy stop. Rovnomerne nastriekajte prípravok na povrch zo vzdialenosti cca 15 centimetrov. Povrch by nemal byť nasiaknutý vodou, ani na povrchu by nemala byť voda. Nechajte prípravok na povrchu pôsobiť cca 15 minút, po tejto dobe môžete jemným kartáčom pleseň z povrchu odstrániť. Pleseň pred aplikáciou prípravku mechanicky neodstraňujte, mohlo by dôjsť k rozptýleniu nebezpečných výtrusov do okolia. Pri práci nezabudnite pravidelne vetrať. V prípade, že je povrch veľmi napadnutý plesňou, postup zopakujte niekoľko krát. Pre iné využitie alebo špeciálne použitie tohto výrobku kontaktujte výrobcu.

Balenie: 0,5l rozprašovač

Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si prečítajte etiketu a technické informácie k produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8585018503122

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť COLOR Company s.r.o. sa venuje výrobe náterových látok na drevo, penetračných náterov na murivo, hydroizolácii, biocídnych prípravkov na drevo a murivo, protipožiarnych prostriedkov na ochranu dreva a mnoho ďalších výrobkov stavebnej chémie. 

COLOR Company, s.r.o. vznikla v roku 1999 ako nezávislá slovenská spoločnosť.