Vážení zákazníci, neustále pracujeme na rozširovaní nášho sortimentu v našom e-shope. V prípade, že ste v ponuke nenašli žiadaný produkt alebo ak máte špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

O nás

Sme spoločnosť Seko Trenčín s.r.o., a naším cieľom je uľahčiť vám nákup produktov prostredníctvom našej stránky www.farbytn.sk a www.seko.sk .

Založili sme ich s úmyslom umožniť vám pohodlné objednávanie priamo z vášho domova.

Radi by sme Vám predstavili našu rodinnú firmu s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti farieb, záhradnej techniky, železiarstva a náradia. Sme hrdí na tisíce spokojných zákazníkov, ktorí nám prejavili dôveru a ktorým sme pomohli v ich projektoch a úlohách.

V našom tíme máme zodpovedných a dobre zaškolených odborníkov, ktorí Vám radi poradia a pomôžu s výberom najvhodnejších produktov pre Vaše potreby. Sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli profesionálny prístup.

V prípade, že hľadáte spoľahlivého partnera pre svoje projekty, ste na správnom mieste. Naším cieľom je ponúkať kvalitné produkty za prijateľné ceny a poskytovať Vám profesionálnu podporu a poradenstvo.

Náš druhý e-shop, www.seko.sk, Vám tiež poskytuje možnosť objednávok a nákupu produktov online. Ak ste zvyknutí nakupovať cez internet, môžete ho navštíviť a nájsť ešte viac produktov z našej širokej ponuky.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a veríme, že sa stanete ďalším zo spokojných zákazníkov našej spoločnosti. Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme!

Tím Seko