Vážení zákazníci, neustále pracujeme na rozširovaní nášho sortimentu v našom e-shope. V prípade, že ste v ponuke nenašli žiadaný produkt alebo ak máte špecifické požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

HG prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva 500ml

obnovte pôvodný vzhľad tvrdého dreva už po jednom ošetrení

  • Vracia tvrdému drevu čistý a príjemný vzhľad
  • Brúsenie nie je potrebné
  • Ideálny na prípravu dreva pred aplikovaním HG reštaurátora tvrdého dreva
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2920527
€4,40
HG prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva 500ml
Doručenie
Rýchle doručenie
Naším rozvozom alebo kuriérom priamo ku Vám
Kamenná pradajňa
Kamenná predajňa
Objednaj z pohodlia domova a vyzdvihni na predajni v Trenčíne
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Kvalifikovaný a vyškolený tím
Máme vašu dôveru už 23 rokov
Stabilná firma
Na trhu viac ako 23 rokov

Nielen nový záhradný nábytok z teakového alebo tvrdého dreva, ale i záhradný nábytok z ratanu je vďaka svojmu teplému lesku ozdobou každej záhrady. Pokiaľ ale bol nábytok jednu sezónu vystavený vetru a počasiu, je tento nádherný lesk väčšinou preč, prípadne je šedivý. Brúsiť záhradný nábytok z tvrdého dreva, aby sa odstránil tento šedivý farebný odtieň, je namáhavé.

Prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva účinne renovuje vyblednuté drevo

Záhradný nábytok v exteriéri vplyvom poveternostných podmienok zosivie. Vyblednutý vzhľad možno napraviť dlhým brúsením, ale to je pomerne namáhavá činnosť. Aby sme túto prácu zjednodušili, vyvinuli sme HG prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva. Po použití tohto prostriedku môžete aplikovať aj HG reštaurátor tvrdého dreva , ktorý drevo ochráni a prinavráti mu prirodzený teplý vzhľad.

Ako používať HG prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva?

Chcete renovovať tvrdé drevo? Na prinavrátenie sviežeho a čistého vzhľadu vyblednutému a zosivenému záhradnému nábytku používajte HG prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva týmto spôsobom:

Na zjednodušenie tejto úlohy bol vyvinutý HG prostriedok na obnovu vzhľadu tvrdého dreva. Tento prostriedok vracia zošednutému a šedému záhradnému nábytku z tvrdého dreva už po jedinom ošetrení jeho prirodzený, jasný vzhľad. Potom môžete použiť HG reštaurátor tvrdého dreva, aby bolo drevo chránené a vrátil sa mu prirodzený teplý lesk. HG prostriedok na obnovu vzhladu tvrdého dreva môže byt použitý i na iné druhy dreva ako napríklad meranti, mahagón aborovicu, ale aj na prútený, ratanový alebo bambusový nábytok.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 8711577135416

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: