Z technických príčin budú všetky e-shopové objednávky v rozmedzí 20.07. - 29.07. expedované a riešené od 30.07.2024. Kamenná predajňa funguje v nezmenenom režime. Číslo na kamennú predajňu : 0905576252 . Ďakujeme za pochopenie.

Bochemit OPTI F+ Prevencia 1kg

Koncentrovaný kvapalný fungicídny a insekticídny prípravok pre dlhodobú preventívnu ochranu dreva proti plesniam, drevokaznému hmyzu (napr. tesárik) a hubám (napr. drevomorka) so zvýšenou odolnosťou proti
vymývanie z dreva. Vhodný na ochranu dreva v interiéri (strešné konštrukcie, podlahy) aj exteriéru (strešné podbitie, pergoly, ploty).

Farba
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Na objednávku Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.7.2024 22.7.2024 22.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 435081 4305802 430580 Zvoľte variant
€20,90 €23 €23 od €20,90
Bochemit OPTI F+ Prevencia 1kg
Doručenie
Rýchle doručenie
Naším rozvozom alebo kuriérom priamo ku Vám
Kamenná pradajňa
Kamenná predajňa
Objednaj z pohodlia domova a vyzdvihni na predajni v Trenčíne
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Kvalifikovaný a vyškolený tím
Máme vašu dôveru už 23 rokov
Stabilná firma
Na trhu viac ako 23 rokov

Zvýšená ochrana proti vymývaniu z dreva

Koncentrovaný kvapalný fungicídny a insekticídny prípravok pre dlhodobú preventívnu ochranu dreva proti plesniam, drevokaznému hmyzu (napr. tesárik) a hubám (napr. drevomorka) so zvýšenou odolnosťou proti vymývaniu z dreva. Vhodný na ochranu dreva v interiéri (strešné konštrukcie, podlahy) aj exteriéri (strešné podbitie, pergoly, ploty). Výrobok po aplikácií vsakuje do dreva, na povrchu ošetreného dreva netvorí vrstvu, ošetrené drevo nezapácha. Bezfarebný variant nespôsobuje žltnutie dreva. Pri trvalom zabudovaní dreva v exteriéri (trieda použitia 3) je nutné ošetrené drevo následne prekryť vhodným krycím náterom (napr. Bochemit® Estetik).

Ochrana dreva – 3v1 proti drevokaznému hmyzu, drevokazným hubám a plesniam.

Účinnosť

hmyz
huby
plesne

Použitie v interiéry i exteriéry

strešné konštrukcie
podlahy
strešné podbitie
pergoly
ploty

Výdatnosť

1 kg koncentrátu = 100 m2

Aplikácia

náter
postrek
máčanie

Technologické a aplikačné postupy:

Pred použitím premiešajte! Pred ošetrením je najprv nutné odstrániť z povrchu dreva zvyšky kôry, lyka, starých náterov a nečistôt. Nemožno aplikovať na mokrý alebo premrznutý podklad. Ošetrenie dreva sa vykonáva pri teplotách +5 až +30 °C tak, aby sa dosiahlo celistvého a rovnomerného nánosu ochranného prostriedku na celom povrchu dreva. Doba máčania závisí od vlhkosti dreva. Opakované nánosy sa vykonávajú vždy až po zaschnutí predchádzajúceho. Pri trvalom zabudovaní dreva v exteriéri (trieda použitia 3) je nutné ošetrené drevo následne prekryť vhodným krycím náterom. V prípade použitia iného krycieho náteru než Bochemit® Estetik, odporúčame obrátiť sa na výrobcu krycieho náteru, popr. vyskúšať si pretierateľnosť vopred na malom kúsku dreva.

Strešné fólie:

Zabráňte vystavenie čerstvo impregnovaného dreva pokládke difúznych fólií. Inak môže dôjsť k strate funkčnosti difúznej fólie. Difúznu fóliu môžete pokladať až po dokonalom zaschnutí prípravku na ošetrenom dreve. Doba schnutia závisí od počtu náterov, vlhkosti reziva a klimatických podmienkach cca 4-24 hodín od posledného náteru.

Indikačná farba

hnedá
zelená
bezfarebná (číra)

Životnosť vytvorenej ochrany

Interiér: časovo neobmedzená
Exteriér: minimálne 10 rokov (bez krycieho náteru), potom kontrola stavu ochrany v dvojročných intervaloch

Typové označenie podľa ČSN 49 0600–1

FB, IP, P, 1, 2, 3, S

Balenie:

1 kg, 5 kg, 15 kg, 25 kg

Doba použiteľnosti

36 mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: