Z technických príčin budú všetky e-shopové objednávky v rozmedzí 20.07. - 29.07. expedované a riešené od 30.07.2024. Kamenná predajňa funguje v nezmenenom režime. Číslo na kamennú predajňu : 0905576252 . Ďakujeme za pochopenie.

Belinka Oil Interier 0,5 l

Belinka Oil Interier je bezfarebný bio náter zložený z prírodných rastlinných olejov a voskov na konečnú povrchovú úpravu a ošetrenie dreva v interiéri.

  • bezfarebná impregnácia
  • ochrana drevených povrchov v interiéri
  • na povrchu vytvorí tenký film, ktorý poskytuje kvalitnú ochranu a príjemný hladký povrch
  • naolejovaný povrch je bvodeodolný a schne rýchlo
  • vhodný pre detské hračky

 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 45692
€17,50
Belinka Oil Interier 0,5 l
belinka oil interier
Detské hračky a nábytok ✔
Doručenie
Rýchle doručenie
Naším rozvozom alebo kuriérom priamo ku Vám
Kamenná pradajňa
Kamenná predajňa
Objednaj z pohodlia domova a vyzdvihni na predajni v Trenčíne
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Kvalifikovaný a vyškolený tím
Máme vašu dôveru už 23 rokov
Stabilná firma
Na trhu viac ako 23 rokov

Používa sa na ochranu a ošetrenie prvkov z masívneho dreva v interiéri, ako je obklad stien a interiérový nábytok predovšetkým, ak chceme dosiahnuť hladký a celistvý povrch bez použitia bežných náterov. Je tiež vhodný na ochranu detského nábytku (certifikát EN 71-3, bezpečnosť detských hračiek).

Odporúčame čisteniepovrchu suchou handričkou, a tiež pravidelne ošetrovať povrch tým istým výrobkom. Intervaly obnovovania závisia od mechanického zaťaženia a dreveného predmetu.

APLIKÁCIA

Aplikujte na drevené povrchy bez mastnôt, vosku a iných nečistôt. Pred aplikáciou by mal byť drevený povrch jemne vybrúsený a zbavený prachu. Pred aplikáciou oleja musí byť drevo dobre vysušené. Olej sa môže nanášať viacerými spôsobmi, aj keď vo väčšine prípadov sa nanáša handrou. Inými metódami sú: nanášanie štetcom alebo valčekom. Na povrch by sa malo vyliať dostatočné množstvo oleja a následne ho rovnomerne rozotrieť. Nechajte olej vsiaknuť počas 1-3 minút. Utrite prebytočný olej do čistej suchej handry alebo do absorpčného papiera, a následne utrite povrch rovnomerne suchou handrou v smere vlákna. Aby ste dosiahli zvýšenú odolnosť dreva, odporúčame zopakovať procedúru ešte raz po 24 hodinách. Pri aplikácii odporúčame použiť ochranný odev a ochranné pomôcky. Počas aplikácie zabezpečte dostatočné vetranie. Neodporúčame nanášať olej, ak je teplota nižšia ako 15 °C a relatívna vlhkosť vzduchu vyššia ako 75 %. Okamžite po použití očistite náradie vodou a saponátom, príp. priemyselným liehom.

Dodatočné parametre

Kategória: Oleje na drevo
Hmotnosť: 0.5 kg
EAN: 3838968344013

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Starostlivosť o drevo je našou vášňou: vytváranie nových, ešte lepších výrobkov, ktoré chránia drevo a obohacujú ho, je naším poslaním. Experti zo spoločnosti Belinka sledujú najnovšie trendy ochrany dreva a stále vyvíjajú nové a vylepšené výrobky pod menom Belinka. Belinka sa za svoju takmer 50-ročnú existenciu stala skutočným synonymom ochrany dreva, s dôrazom na jeho prirodzenú krásu.